Grote Clubactie

Grote ClubactieZoals ieder jaar medio september gaat de Grote Clubactie weer van start. De Grote Clubactie helpt verenigingen in heel Nederland door middel van een jaarlijkse loterij. Door de aanschaf van loten van Bannink-Mach steun je onze vereniging en maak je kans op fantastische prijzen.

Maar liefst 80% van de opbrengst van de verkochte loten komt ten gunste van onze vereniging. Drijvende kracht binnen de vereniging hiervoor is Anja Wolting. Dus als ze je benadert om één of meer loten te kopen of aan anderen te verkopen, aarzel dan niet, je maakt kans op mooie prijzen en je bewijst de vereniging er een dienst mee. De Grote Clubactie start in dezelfde week als de Week van het Badminton, 16-22 september.

Meer info:  https://clubactie.nl

Het is niet (meer) mogelijk om een reactie te geven.